O nas

Praca kuriera rowerowego wiąże się z dużym ryzykiem. Codziennie narażamy nasze zdrowie i i życie jeżdząc po ulicach Warszawy. Większość z nas pracuje bez umowy, nie ma ubezpiecznia lub jest samozatrudniona, w momencie kiedy przytrafia się nam wypadek, sytuacja staje się trudna.

Dlatego w naszych głowach narodził się pomysł by utworzyć coś w stylu oddolnego ubezpieczenia tylko dla kurierów i kurierek rowerowych. Fundusz Kurierski który zapewni nam wsparcie finansowe kiedy nie możemy pracować z powodu wypadku.

Inicjatywy tego typu istnieją i sukcesywnie funkcjonują w wielu kurierskich społecznościach na całym świecie: np. w Nowym Jorku czy Londynie.

Środki funduszu są pozyskiwane ze składek członkowskich, sprzedaży koszulek, czapeczek itp., benefitowych alleycatów, oraz innych imprez.

W.F.K. jest organizacją niezależną, stworzona przez kurierów dla kurierów. Działamy jako grupa i o wszystkim decydujemy wspólnie. Jesteśmy otwarci na wszytskich którzy chcą ten fundusz współtworzyć razem z nami. Jeśli masz jakieś uwagi, pytania albo pomysły pisz na:

warszawskifunduszkurierski at gmail.com

Jedna odpowiedź na „O nas

  1. Pingback: Fundusz v1.1 | Warszawski Fundusz Kurierski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s