Fundusz v1.1

Dziękujemy wszystkim za przybycie na drugie spotkanie Funduszu, 19 września. Jak było ogłaszane, było to dość ważne wydarzenie ze względu na poruszane sprawy. Frekwencja podobnie jak w przypadku pierwszego „mitingu” nie była porażająca (było razem 9 osób), ale za to Ci którzy przyszli mieli coś do powiedzenia i doszliśmy do następujących decyzji:

Zdecydowaliśmy się zmienić nieco charakter i formę składek członkowskich funduszu. Jest to umotywowane dwoma czynnikami. Po pierwsze praktyka pokazała, że Fundusz większość pieniędzy „zarabia” dzięki imprezom benefitowym, sprzedaży merchu itd., nie zaś ze składek. Drugi powód, to trudności w zbieraniu tych ostanich. Z różnych powodów, te składki mimo zapisaniu się do funduszu do nas nie wpływały.

Dlatego – po pierwsze – obniżamy wielkość składki na 10 i 20 zł. co miesiąc w zależności od tego jaki pakiet „ubezpieczenia” wybierasz. Po drugie, zachęcamy do wpłat kwartalnych, półrocznych czy nawet rocznych, które są obdarzone dodatkowymi bonusami (tj. m-cami „darmowego” ubezpieczenia).

składka okres ubezpieczenia ubezpieczenie
10 miesiąc 50/dzień
20 miesiąc 100/dzień
50 kwartał 100/dzień
50 pół roku 50/dzień
100 pół roku 100/dzień
200 rok 100/dzień

Przypominamy, że pieniądze można wpłacić nam gotówką, po wcześniejszym umówieniu się mailem lub telefonicznie lub na konto.

Ponieważ, jakbyło to wyżej powiedziane zmienia to nieco charakter funduszu i zbliżamy się nieco do „systemu londyńskiego” ( LCEF), gdzie składki są „co łaska” i stanowią one niewielki procent wszystkich dochodów, zachęcamy wszystkich aby angażowali się w organizowanie imprez, alejkatów itd., znajdowali sponsorów itp. Liczymy na wasze wsparcie.

W najbliższym czasie uruchomimy też listę mailingową za pomocą której będziemy mogli się lepiej komunikować. So stay tuned..

peace

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s