Podsumowanie CMWC2011 w Warszawie

Z lekkim poślizgiem chcielibyśmy podziękować wszystkim organizatorom i uczestnikom CMWC w Warszawie! Było nam bardzo miło współorganizować event z ekipą WCK i kurierami z Warszawy i innych miast którzy pomagali w głównym wyścigu, sprzątali itd. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które pomogły nam zorganizować goldsprinty. tj:

  • tenfour.pl (ramy),
  • asphalt bikes projektor i paski
  • Bikepark i Milou (części do rowerów i koła)
  • Bla23 zajebiste paski do pedałów, niestety musieliśmy je zmienić w trakcie gdyż dopasowywanie ich było zbyt długotrwałe
  • squat syrena za ekran do projektora

Rowery, do goldsprintów które prawie w całości dostaliśmy od sponsorów CMWC, zostają u nas i będziemy na nich organizować następne eventy. Jak tylko zbilansuje się budżet imprezy od fundacji Warsaw Car Killers mamy też dostać część zwrotu kosztów budowy sprzętu do goldsprintów.

Same goldsprinty nie obeszły sie bez problemów technicznych absolutnie ze wszystkim w piątek, było to po części z naszej winy za co przepraszamy tych którzy byli zawiedzeni. Na szczęście w sobotę wszystko działało idealnie i myślę, że całą konkurencję można uznać za udaną. Wygrało 2 gości z Budapesztu: Levi i Manna, ale wśród mężczyzn w pierwszej trójce uplasował sie kolega z Krakowa, Mateusz Tylek. Gratulujemy wszystkim. Pełne wyniki już wkrótce powinny się pojawić na stronie Warsawcarkillers.org.

fot. by Krystian Maj

Od strony czysto funduszowej można uznać mistrzostwa za pełen sukces. Sprzedaliśmy masę koszulek i czapek. Hitem okazały się czapki, które można jescze nabyć u nas przez internet, lub w Warszawie w Relaksie lub Asfalcie.

fot. by Krystian Maj

więcej zdjęć na stronie: krystianmaj.blogspot.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s